Yeni İnegöl mobilya mutfak masası

Paylaş
 

Yeni İnegöl mobilya mutfak masası

Bayanların evlerinde en çok rahat etmek istedikleri bölüm olan mutfakta kullanışlı ve yeterli bir masaya sahip olmak oldukça önemlidir. Hem yemek yenildiği zaman yeterli alanı sağlayan hem de bayanlara mutfakta rahat hareket etmeleri için gerekli boşluğu sunan inegöl mobilya mutfak masası modellerinin tamamı kaliteli ağaçlardan üretilmiş, çizilmeye karşı profesyonelce verniklenmiş ve temizlenmiştir.

Mutfak masası çeşitleri

Üretimini yaptığımız mutfak masaları, 4 ayaklı olarak dikdörtgen mutfak masası, katlanabilir mutfak masaları, duvara monteli mutfak masaları ve köşe takımı mutfak masalarıdır. Özellikle yeni evlerde metrekarenin küçük olması nedeniyle yerden tasarruf etmek amacıyla en çok duvara monteli ya da köşe takımlı mutfak masaları talep görmektedir. Ürettiğimiz duvara monteli mutfak masasısayesinde hem alandan tasarruf sağlayabilir hem de evinize oldukça şık bir görünüm katabilirsiniz. Tabi ki bu noktada duvara monteli masalarımızın mukavemetinin yüksek olması için çok geniş olmaması durumunu göz önüne almanız gerekmektedir.

Montaj dâhil teslim ediyoruz

Satışını yaptığımız tüm ev eşyalarını talep etmeniz halinde montajını yapabilecek uzman ekip ile birlikte sizlere yönlendiriyoruz. Sahip olduğumuz uzmanlık ile imal ettiğimiz tüm ürünlerimiz en kaliteli ağaçlardan üretilmekte ve ton geçişleri olmamasına oldukça dikkat edilmektedir. Doğru oranda verniklenerek çizilmelere karşı direnç sağlanan ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, ürünlerimizin görsellerini incelemek ve beğendiğiniz ürünlerin siparişini vermek içininegöl mobilya firmalarının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni İnegöl mobilya mutfak masası

Bu yazı 549 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan