Şık İnegöl sehpa modelleri

Paylaş
 

Şık İnegöl sehpa modelleri

Son zamanlarda sizlerin de dikkatini çektiği gibi günlük olarak kullanılan ya da dekoratif amaçlı bulundurulan sehpaların şekil ve renklerinde bir hayli değişiklikler söz konusu oldu. Mobilya denilince akla gelen ilk üretim ve satış bölgesi olan İnegöl sehpa modelleri bu değişimin en önemli kaynağını oluşturuyor. İnegöl’de üretilen bu sıra dışı sehpalar sizin de salonunuzu ya da oturma odanızı renklendirebilir.

Sıra dışı tasarımlar

Klasik 4 ayaklı ya da düz ayaklı modellerin yerine üretilen 3 ayaklı ve farklı tasarımlı sehpalar son zamanlarda çok fazla talep görüyor. Özellikle klasik olarak ahşap renklerin kullanılmasının bir yana bırakılması ve sehpaların üzerlerine baskı ile resim, geometrik çizgiler gibi görsellerin oluşturulması sehpaları daha çok ilgi çekici hale getirdi. Özellikle büyük, açık renkli ve resim baskılı sehpa modelleri özellikle genç çiftler arasında büyük ilgi görüyor. Her zaman çok yer kaplaması ile şikayet edilen sehpaların dik bir şekilde iç içe geçen modelleri ise kullanışlılığı üst seviyelere çıkarıyor.

Tüm modellerimizi inceleyin

Uzun süre kalıcılık sağlayan kaliteli baskıdan imal edilen görselli sehpalarımızı, klasik ahşap sehpalarımızı ve diğer tüm sehpa modellerimizi internet sitemizden inceleyebilirisiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren teslimat çalışanlarımız ile inegöl mobilya firmaları aracılığı ile seçeceğiniz sehpanız ya da diğer ev eşyalarınız belirttiğiniz adrese istediğiniz teslim zamanında dikkatli şekilde taşınarak teslim edilecektir.

Şık İnegöl sehpa modelleri

Bu yazı 600 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan