Şık Elif Genç Odası

Paylaş
 

Elif genç odası takımı iki kapılı gardırop, karyola ve başucu, çalışma masası, şifonyer ve 1 adet komodinden oluşmaktadır. İnegöl mobilya sizler için ceviz ve beyaz renklerle bütünlük kazandıran genç odası takımı sunmuştur. Şıklığı ve modernliği göze çarpmaktadır.

Yerden yüksek ayakları temizliği daha da kolaylaştıracaktır. Beş çekmeceli şifonyer kullanım açısından çok güzel olanıdır. Sadeliğin ve modernliğin öne çıktığı modeldir. Birbirinden farklı tarzlarda üretilen genç odaları takımı inegöl mobilya ile sizlere ulaştırılıyor. Standart karyola içine 100*200 ebatların da yatak kullanılmaktadır. Kişilerin isteğine göre karyola ölçüleri tasarlanmaktadır. İstediğiniz parçaları ihtiyacınıza göre tek olarak da tamamlayabilirsiniz. Kızlar ve erkekler için ideal bir renktir. Kullanımı açısından sizleri sevindirecek tarzdadır. Çocuk odası veya genç odası olduğu için eşya açısından çok olacağı için kullanımı da çok amaçlıdır.

Normal ebatlarda olduğu için odanızın şeklini değiştirecektir. Nede olsa büyük ebatlı eşyaların yerleşmesi zordur. Hazır olarak tasarlanan takımlar bunun için genelde ideal ölçülerdedir. Birinci kalite malzemeler kullanılarak sağlam bir yapıya sahiptirler. Sağlınız açısından sizler düşünülerek kalitesiz malzemeler veya boyalar kullanılmamıştır. Hediye olarak alınan takımların bekleme süreleri var ise sizler için saklanabilir. İstediğiniz zaman sizlere ulaştırılır. Almış olduğunuz takım ambalajlı ve özel korumalarıyla sizlere ulaştırılacaktır. İstenirse evinize de yerleştirilir.  İnegöl mobilya vermiş olduğu hizmetlerin arkasındadır. Güvenilir, güler yüzlü yerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan