Rose Genç Odası

Paylaş
 

Genç kızlarımız daha kibar daha nazik ve daha romantiktir. Gençler büyürken duyguları değişir, kırılgan olurlar, her şeyden etkilenirler. Onlara daha yumuşak davranmak gerekir. Rose genç odası kibar genç kızlarımıza hitap edecek tarzda romantik saf duygusal, beyaz ve fujyanın uyumunu taşıyan ve evinize romantik esintiler getirecek tarzda tasarlanmıştır. İnegöl mobilya da hem fiyat ayrıcalığı, hem kalitesi ve sağlamlığıyla göz dolduran takım genç kızlarımızın birinci tercihi olmuştur.

Rahat ve geniş üç kapılı dolap, karyola ve zarif güllerin rengini taşıyan başlık, şifonyer ve şifonyer aynası ve çalışma masasından oluşmaktadır. Yatak bazalı olup ortalıkta dağınık bırakmamayı amaçlamaktadır. İnegöl mobilya farkıyla gereksiz ayrıntılardan uzak şık sade bir genç odasına ihtiyacınız varsa rose genç odası beyaz ve pembenin mutlu birlikteliği ile şıklığı ve saflığı odanıza getirmektedir. Modele kulplarda kullanılan renkler ve çiçek desenli taçlar hareket ve denge sağlamaktadır.

Ahşap kıvrımlı ayaklar yerden yüksek oluşuyla hem modele farklılık yaratmakta hem de oda temizliğinde kolaylık sağlamaktadır. Kendinden bazalı ve orijinal yüksek ayaklı karyola muhteşem görselini kaybetmemiş oluyor. İnegöl mobilyanın zarafetini yansıtan yatak başlığı güllerin en güzel pembe tonunda kumaş kaplanmış ve düğmelerle desen oluşturulmuştur. Bu ürün Türkiye’nin her yerine il ve ilçelere ücretsiz gönderim kolaylığı ile ulaştırılmakta, montaj ücreti de alınmamaktadır. Kargolama süresi 15 gün olarak belirlenmiştir. Garantisi 2 yıldır.

Bu yazı 435 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan