İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
Köşe koltuk takımları
22 Nisan 2016
inegol34

Köşe koltuk takımları

Köşe koltuk takımları

Evinizin daha geniş bir alanını değerlendirmek istiyor ancak mobilyalarınızı nasıl yerleştirmeniz gerektiğine karar veremiyorsanız köşe koltuk takımları tam size uygun olarak tasarlanmıştır. Her zevke uygun model ve renk seçeneği mevcut bulunan takımlar aynı zamanda değişen bütçelere göre de farklılık göstermektedir.

Side köşe takımı:

Krem- kahve tonlarının sadeliğini yaşatan Sideköşe takımları çok fazla canlı renklerden hoşlanmayan ve karmaşa, hareketlilik istemeyen kişiler için oldukça ideal bir seçenektir. Misafirleri eksik olmayan kişiler için gece kalmaları da zor bir durum yaratmaktadır. Bunun önüne geçecek olan köşe takımları açılarak yataklı bir hal almaktadır. Sizi büyük bir dertten kurtaracak olan bu modeller aynı zamanda sandıklı olup altına yorgan, yastık gibi çeşitli eşyalarınızı koyabilmeniz için tasarlanmıştır.

Prestij köşe takımı:

Beyazla kahverenginin muhteşem uyumunu içinde barındıran 2016 köşe koltuk modelleriarasında oldukça fazla tercih edilen prestij köşe takımı aynı zamanda açılabilir olduğundan misafirler için de uygun seçenekler olmaktadır. Bunun yanında klasik aynı zamanda şık bir görünüm yaratmak isteyen kişiler için modern bir hava yaratacak olan bu takımlar ile kendinizi oldukça huzurlu hissedebilirsiniz.

Azra köşe takımı:

Vişneçürüğünün muhteşem asaleti ile birleşmiş bu köşe takımları canlı renkler isteyen kişiler için muhteşem bir seçim olacaktır. Hem ağır bir havaya sahip hem de klişeden uzak tasarımıyla harika bir görünüme sahip Azra köşe takımı gibi diğer tüm mobilyalara da İnegöl mobilya firmaları aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan