İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl Mobilya Klasik salon dekorasyonu
8 Ocak 2016
inegol34

İnegöl Mobilya Klasik salon dekorasyonu

İnegöl Mobilya Klasik salon dekorasyonu

Salon misafirlerimizle çok fazla vakit geçirdiğimiz bir yer olmakla birlikte ailece vakit geçirdiğimiz ve aynı zamanda çiftler için de baş başa vakit geçirebildiği rahat edilebileceğimiz bir yerdir. Bunun yanında salonunuzda yaratacağınız tasarımlar psikolojik durumlarınızı oldukça fazla etkilemektedir. Sıklıkla kullanılan klasik salon dekorasyonu evinize modası geçmeyen ve dingin bir hava katmaktadır.

Neoklasik salon tasarımları

Evinizde hem modern hem ağır bir hava istiyorsanız bu tasarımlar tam size uygun olacaktır. Özellikle bu sezon pudra, lacivert ve toprak tonlarıyla yaratabileceğiniz bu dekorasyonlarla birlikte mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı da bunlara uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bej, gri, soluk mavi gibi tonların kullanıldığı koltuk takımlarınızla da bu atmosferi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında neoklasik tasarımlarda sıklıkla göze çarpan detaylardan biri de aksesuarların simetrik dizilmesidir. Örneğin; bu tasarımlarda çok fazla kullanılan şamdanlar, heykeller tablolardan mutlaka iki tane bulunmaktadır. Eklektik dokuların yer aldığı bu klasik salon dekorasyonu ile kitap okumak, müzik dinlemek daha keyifli hale gelecek.

Dömi klasik salon tasarımları inegöl mobilya firmaları

Daha çok yarı klasik anlamında da kullanılan dömi klasik salon tasarımları hem modern izler taşıyan hem de klasik detaylar veya renkler taşıyan tasarımlardır. Kahverengi tonlarını da kullanabileceğiniz bu tasarımlarda tercih edeceğiniz eski eşyalarla evinize otantik bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Bunun yanında kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu tasarımlarda taş duvar kaplamaları kullanarak da hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan