Kırmızı koltuk takımları

Kırmızı koltuk takımları

Bayanlarımız, salon takımları, koltuk takımları ve mobilya seçimlerinde bir hayli dikkatli iken, elbette ki geniş bir renk kartelası seçimlerine yer veriyorlar. Renk ve model seçimlerinizde oldukça hassas ve titiz iseniz, sizlerde bazı tasarımlara ve renklere göz atmanız gerekiyor demektir. Bunlar arasında bulunan kırmızı koltuk takımları onlarca tasarıma sahip iken, genel olarak şunlar ilginizi çekebilir.

Köşe takımları

                Daha çok dar alanlarda kullanılan ve tercih edilen bu takımlar, evinizin kullanılmayan bir köşesine konumlandırılarak, o alanı değerlendirmenizde yardımcı olabilir. Eğer ki alanlarınız dar ve tam takım olan koltuk takımları evinize sığmıyorsa, kırmızı köşe koltuk takımları ile köşelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Berjerler

Elbette ki koltuk takımlarınızın yanı sıra bunlar ile beraber kullanılan berjerler de kırmızıkoltuk takımıürünleri arasında yer alıyor. Süet, deri ve nubuk seçenekleri bulunurken, tamamen deri ve süet tercih edebilirsiniz. Biraz daha yenilik, tasarım ve farklılık oluşturmak istiyorsanız, ana kumaş süet olup, kolçak detaylarında ahşap işlemelere yer verebilirsiniz. Elbette ki kolçakların bazı bölümlerinde de deri detaylar kendini gösterirse daha şık bir görünüm ortaya çıkabilir.

3+2+1+1 koltuk takımları

Standart parçalar olarak sizlere sunulan 3+2+1+1 koltuk takımları, sırt minderli, yataklı, klasik, avangarde, country ya da daha pek çok tarz ile yardımcı oluyor. Tüm bu detaylara, İnegöl mobilya modelleri dahilinde ulaşarak, seçimlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Bu yazı 395 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan