İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl yatak odası takımları
23 Eylül 2017
inegol34

İnegöl yatak odası takımları

İnegöl yatak odası takımları

Her ne kadar salon dekorasyonlarına oldukça fazla önem versek de, yatak odalarımızda unutulmayanlardan olmuştur. Günün yorgunluğunu attığımız bu mekanlar, rahat ve huzurlu dekorasyonlar ile sizlere şıklığı da beraberinde getirebilir. Tabi ki bu uyumu yakalayabilmek için İnegöl yatak odası takımları arasından birkaç modele göz atmak ve içinden seçim yapmak zorunluluğunda olabilirsiniz.

Yatak odası takımları

Bahsedilen yatak odası takımlarında, dar alanlarda kullanılabilecek ve odanıza oldukça şıklık kazandırabilecek bir model ise sürgülü ve boy aynalı olanları. Bu tasarımlar da, kapak seçeneği olarak, high gloss tercih edilebilir. Parlak, dayanıklı ve temizlemesi kolay olan bu kapaklara, uyumlu bir alüminyum ya da çelik kulp tasarımı eşlik edecektir. Elbette ki tarzınız ve odanızın tasarımı vintage, country ya da modern ürünlerden olabilir.

Vintage tasarımlar

Sizlere bahsedeceğimiz İnegöl yatak odası modelleriarasında yine en çok tercih edilen bir tarz olarak vintage ön planda tutuluyor. Varaklı ayaklar, işlemeli boy aynaları, yatak başlıklarında ahşap oyuklar gibi pek çok detaya ulaşabilmek mümkün. Elbette ki bu yatak odası modellerinde deri detaylar ya da süet detaylar da kendini gösterebilir. Yatakların baza kısmında bulunan deri ve süet detaylar eskitme mobilyaları günümüz şartlarına göre modernize etmektedir. Böylelikle hem şık hem de modern bir yatak odası takımına da kolaylıkla sahip oluyorsunuz.

Detaylar

Elbette ki bu tasarımlar hakkında daha iyi bilgi, sizlere, İnegöl mobilya modelleri dahilinde verilebilecektir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan