İnegöl sehpa modelleri

Paylaş
 

İnegöl sehpa modelleri

Hem misafirlerinize yaptığınız sunumlarda hem de günlük kullanımda evinizin vazgeçilmez unsurlarından olan sehpalarda yeni sezon ürünleri çok dikkat çekiyor. 2016 yılının ilk serisi olan inegöl sehpa modelleri arasında sizlerin dikkatini çekecek birçok ürün olduğuna eminiz.

Yeni nesil sehpalar

Eskinin klasik ahşap, 4 ayaklı ve sıradan sehpalarını artık kaldırabilirsiniz. Yeni tasarım renkli, baskılı, cam ya da metal ağırlıklı sehpalar ile evinizin havası tamamen değişecek. Misafirlerinizin beğenisini kazanmanızı sağlayacak ve sizi her kullanımda memnun edecek yeni nesil sehpa modelleri klasik modellerden çok farklı.

Yeni nesil sehpalarda cam ve metal ağırlıklı ürünler göze çarpıyor. Yüzey kısmının cam, ayak kısmının ise metal olduğu sehpalar oldukça moda oldu. Modern ve şık görünümü ile herkesin beğenisini kazanan bu sehpalarda dikkat edildiği takdirde uzun ömürlü kullanım mümkündür.

Baskılı sehpalar

En yeni sehpa modeli olan baskılı sehpalarda isterseniz İstanbul silueti isterseniz başka bir yerin manzarasını ya da desenleri sehpanızın üzerinde görebilirsiniz. Siluet ya da çiçek deseni gibi desenler ile bezenmiş olan sehpalar çok şık ve hoş bir görünüm oluştururken sağlamlığı ile de güven sağlıyor. Kaliteli ve profesyonel şekilde oluşturduğumuz baskılar sizde uzun yıllar boyunca sehpanızı her gördüğünüzde beğeni hissi doğuracak. Tüm sehpalarımızı ve diğer mobilya ürünlerimiz inegöl mobilya modelleri başlığı altında detaylı olarak inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.

Bu yazı 23396 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan