İnegöl sehpa modelleri

İnegöl sehpa modelleri

Evlerimizde bulunan bazı küçük ayrıntılar bazen işlevsellikleri sayesinde hayat kurtarabilmektedir. Bunlardan birisi sizlerin de tahmin edebileceği gibi sehpalardır. Günümüz evlerinde büyük rolü bulunan bu sehpalar artık kendi modasına sahip desek yanlış olmaz. İnegöl mobilya firmaları tarafından müşterilerin huzuruna sunulan sehpalarda bu modayı görmek zor olmayacaktır. Aşağıdaki yazımızda konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Sehpa modelleri

Günümüzde kullanılan iki çeşit sehpa modeli vardır. Bunlardan birisi parça parça olarak konumlandırılan yani halk arasındaki ismi ile zigon sehpalardır. Zigon sehpalarda eskiye nazaran daha farklı tarzlar ortaya koyulduğu aşikardır. İç içe geçmeli zigon sehpaların yerini günümüzde genellikle kenetlenmeli zigonlar almış durumda. Bu sayede hem estetik duruş güzelleşiyor hem de işlevsellik belirli bir oranda artıyor. Fakat şunu da söylemek gerekir ki iç içe geçmeli zigon sehpaların kullanımı da hala yaygındır. Bir diğer sehpa modeli ise orta sehpalarıdır. Genellikle oturma odalarında ve salonlarda karşımıza çıkan orta sehpalar İnegöl sehpa modelleri arasında büyük ilgi görmektedir. Kısa bacaklı ve uzun bacaklı şeklinde nitelendirilen sehpalardan evinize en uygun olanı almak ise size kalmış.

Renk ve kullanılan malzemeler

İnegöl sehpalarında birinci kalite ürünler kullanılmaktadır. Halk arasında suntalam diye bilinen melamin kaplı yonga levhalar İnegöl mobilya modellerinde genellikle kullanılan malzemedir. Birçok renk seçeneğine de sahip olan firma her isteğe uygun ürünler ortaya koyabilmektedir.

 

Bu yazı 1130 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan