İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya yemek odaları
13 Haziran 2016
inegol34

İnegöl mobilya yemek odaları

İnegöl mobilya yemek odaları

Oturma grupları, yemek odası takımları, salon dekorasyonları gibi konularda, en yeni teknolojik ürünler ile birlikte, en nadide tasarımlara göz atabilmek için, İnegöl mobilya yemek odaları ya da birçoğuna mobilya firmaları ve üreticileri sizlere yardımcı olabilecektir. Günümüzde salon ve yemek odası dekorasyonları gayet şık olsun istenirken, bazı tasarımlar şu şekilde karşınıza çıkabilir.

Dar alanlar için yemek takımları

Eğer ki yemek masasını koyacağınız geniş bir alanınız yok ise, elbette ki bu seçimler gayet titiz yapılmalıdır. Bunun için minimal yapılara sahip olan yemek takımları tercih edilirken, 4-6 kişilik sizler için yeterli olabilecektir. Seçimi yapılması gereken masa ve sandalye uyumu, birbirini tamamlaması gerekirken, daha kibar yapılara sahip olursa eğer, sizlere yerden tasarruf edebilmenizde de yardımcı olacaktır. Tüm bu konularda İnegöl mobilya yemek odası takımları ihtiyaçlarınızı karşılayabilecekken süet, nubuk ve deri kaplamalar ile mükemmel bir kombin elde edebilme şansınız da bulunmuyor değil.

Avangarde takımlar

Odanızda eskinin izlerini taşımak istiyorsanız, avangarde yemek takımları, İnegöl mobilya firmaları dahilinde sizlere sunulacaktır. Üzeri kapitone desen kaplamalı olan süet modeller, varaklı ayakları ile sizlere eşlik ederken, masa ve sandalye kenarlarında bulunan ahşap oymalar, tarzını mükemmeliyetini ortaya çıkarıyor. Avangarde takımlar daha çok eski tarzın günümüz şartlarına uyarlanmış hali olarak sizlere yardımcı olduğu biliniyor. Tabi ki ceviz, siyah, meşe, gürgen gibi renk seçenekleri ile seçimlerinizi daha kolay yapabilmenizde etkili oluyor.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan