İnegöl mobilya salon takımları

Paylaş
 

İnegöl mobilya salon takımları

Salon takımları her yıl yeni dekorasyon fikirleri ile kullanıcılara sunulurken, yine 2016 konseptleri arasında süet, nubuk ve deri takımlar yer alıyor. Bu takımlarda asimetrik kesimler ön planda olurken, daha çok simetrik olan klasik tasarımlarda tüketicilerin tercihlerinden oluyor. Sizlerde tüm bu ürünlere, İnegöl mobilya salon takımları kapsamında ulaşabilirsiniz.

Süet ve nubuk takımlar

Elbette ki süet ve nubuk modellere göz atmadan önce, salon da kullandığınız diğer mobilyalar ile uyumu araştırmalısınız. Eğer ki kullandığınız mobilyalarda yer alan detaylar süet ürünler ile uyumlu ise, en güzel gri, bordo ve koyu yeşil tonlarda olan İnegöl mobilya salon takımıtercih edilebileceklerden olacaktır.

Deri salon takımları

En modern ve en trend salon takımlarından birisi de deri modeller oluyor. Tabi ki tamamen deri olan oturma grupları da bulunurken, sadece kolçakları deri olan süet ürünler de bulabilmek mümkündür. Yine bunların yanı sıra, ana malzeme deri olurken, ahşap kolçak detayları da deri süslemeler ile şekillendirilen modeller tercihlerinizden olabilecektir.

Özel imalat ürünler

Eğer ki standart salon takımları salon yapınıza uymuyorsa,İnegöl mobilya firmaları tarafından özel ebatlarda ve malzemelerden üretilen özel imal ürünlerde tercih edilebilmektedir. Yine L, köşe takımları ilk olarak göz atılanlardan olsa da, standart olarak salon ortasında kullanılan oturma grupları da orta sehpalar ile kombinlenirken geniş renk kartelası seçimlerinizde sizlere kolaylıklar sağlayabilecektir.

Bu yazı 1123 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan