İnegöl mobilya mutfak grupları

Paylaş
 

İnegöl mobilya mutfak grupları

Her ne kadar evlerimizde salon ve oturma odası dekorasyonlarımıza en çok önemi versek de, elbette ki mutfak grupları da önemli bir yere sahip. Birbirinden farklı kesim detayı bulunan mutfak dolaplarında, akrilik, membran, profil ve MDF, MDF kaplama gibi kapaklar kullanılmaktadır. Tabi ki bu ürünler, İnegöl mobilya mutfak grupları kapsamında ulaşılabilecek takımlardan olup, kulp ve kapak seçimleri de tüketicinin isteği doğrultusunda monte edilmektedir. Yine diğer ebatlar ve tasarımlar da özel imalat olarak gerçekleştirilebilmesi mümkün olanlardan bazıları.

Profil kapaklı gruplar

Mutfak dolaplarınızda kullanılan profil kapaklar, yıllardır tercihler arasında yer alanlardan birisi. Profiller farklı renk olurken, kapağın ana rengi başka bir renk tercih edilebiliyor. Bu da yine kişinin isteği doğrultusunda olan bir özelliktir. Ana kapak rengi beyaz tercih edilebilecekken, profillerin rengi ahşap tonlarında seçilebilir. Böylelikle gayet şık, göz alıcı ve gösterişli bir tasarım ortaya çıkacaktır. Yine İnegöl mobilya mutfak dolapları için, diğer lake boyalı ve MDF kaplama kapak seçenekleri de tercihlerinizden olabilir.

MDF ve MDF kaplama

MDF bildiğiniz gibi sağlamlık açısından gayet iyi bir yere sahip. Eğer ki sağlam ve uzun süreli bir kullanım istiyorsanız, İnegöl mobilya firmaları bünyesinde MDF ya da suntalamların MDF kaplamalı tasarımlara sahip mutfak gruplarından tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda ise bazı fiyat farklılıkları hakkında bilgileri ise üretici firma dahilinde alabilirsiniz.

Bu yazı 657 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan