İnegöl mobilya modern yemek odaları

Paylaş
 

İnegöl mobilya modern yemek odaları

Salonlarınızda ya da yemek odalarınıza kullanabileceğiniz İnegöl mobilya modern yemek odaları takımları en şık ve nadide parçalar ile süslenmektedir. Yemek odalarında kullanılan gümüşlükler, yemek masası ve sandalyesi, oturma grupları gibi pek çok nokta bulunuyor. Bu ürünler, modern dokunuşlar ile şekillendirilirken, country tarz her zaman bir adım önde oluyor.

Gri tonunda takımlar

Salonlarınızda ya da mutfaklarınızda kullanacağınız yemek odası takımlarının duvarlarınınız ile bir uyum içerisinde olması gerek öyle değil mi? Duvarlarınız alçı ve gri tonlamasında bir renk kullandınız. Bu durumda gri tonunuza uygun olan koyu bir renk ile yemek odası takımlarınızı seçebilirsiniz. Tabi ki aralarda atılmış olan siyah desenler ya da sandalye kapmaları ilgi odağı olmaya başlayacak. Bunun yanı sıra İnegöl mobilya modern yemek odaları için kullanılan parçalarda, siyah yüzeylerin üzerine atılmış olan gümüş zincir desenler de şıklık ve modernliği bir arada tutan özelliklerden olabilecek.

Süet ve deri kaplama

Modernlik dediğimizde akla ilk gelenler arasında deri detaylar olabilir. Yemek masalarınızın yan taraflarında kullanılan deri kaplamalar, sandalyelerde kullanılan siyah renkte süet kaplamalar ile bir uyum sağlayabilir. Yemek masası üzeri camlı olduğunda ise şıklık tamamlayıcı bir özelliğe de kavuşabilir öyle değil mi? Tüm bu özelliklerde ürünlere ve yemek odası takımlarına, İnegöl mobilya firmaları bünyesinde ulaşarak, ister özel ister hazır üretim olan modellerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı 611 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan