İnegöl mobilya kuğu koltuk takımları

Paylaş
 

İnegöl mobilya kuğu koltuk takımları

Yıllardır koltuk takımları en farklı tasarımlar ile kullanıcılarına sunulurken, yine 2016 konsept olarak İnegöl mobilya kuğu koltuk takımları gözleri kamaştırıyor. Renk tonlarının güzelliği ve tasarım harikası olan bu ürünlerde, oturum yeri ve kolçakların malzemeleri birbirinden farklı. Kolçaklarda ahşap, MDF görebilmek mümkün iken, oturum ve sırt bölümlerinde, kırık bir beyaz süet kullanılabilir. Tabi ki özel imalatlarda bu seçimler müşterilerin isteğine göre dizayn edilirken, modüllere istediğiniz gibi ekleme ve çıkarma da yaparak, salonlarınızın konumuna göre bir takım oluşturabilirsiniz.

Özel modül üretimi

Genel olarak bir koltuk takımında, 3+2+1+1 gibi bir düzen vardır öyle değil mi? Fakat sizlerin salonları, bu düzene uyumlu olmayabilir. Biraz daha dar bir salona sahipsiniz ve e kişilik koltuğu aradan çıkarmak istiyorsunuz. Sizler için İnegöl mobilya kuğu koltuk takımı 2+1+1 şeklinde yeterli olabilecekse, üretici firma ile bu konu hakkında görüşerek, isteğinize göre modüle sahip olabilirsiniz.

Modül ekleyerek düzen oluşturun

Geniş bir salona sahipsiniz. Fakat hazır üretimde yer alan modüller sizler için yeterli değilse, yine bu durumda da İnegöl mobilya firmaları tarafından sizlere sunulan modül ekleme özelliği ile ek bir ücret üzerinden istediğiniz gibi takımın düzenini oluşturabilirsiniz. Tabi ki fiyat dengesini oluşturabilmek için kumaş ve ağaç kalitesinde de seçimler yapabilirsiniz. Görsel öğelerden yardım alarak, tüm model ve renk seçenekleri içerisinde seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı 1234 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan