İnegöl mobilya köşe takımları

Paylaş
 

İnegöl mobilya köşe takımları

Oturma odalarınız için özenle seçmek istediğiniz İnegöl mobilya köşe takımları birbirinden farklı tasarım olarak sizlere sunulurken, bunlar arasında yaygın olarak tercih edilenlerden bazıları, süet, nubuk ve deri çeşitlerdir. Elbette ki bu ürünler, klasik ve modern dokunuşlar ile şekillendirilirken, avangarde tarzlar için, kapitone desenler ön plana çıkarılmıştır. Diğer işlemeler ve renk seçenekleri için ise, şunlara göz atabilirsiniz.

Ahşap işlemeli modeller

Köşe takımlarında kullanılan kol detaylarında, ahşap işlemeler şıklığı her zaman ön plana çıkartan tasarımlar arasında. Tabi ki bu ürünlerde, oyma ve kabartma olarak işleme görebilmek de gayet mümkündür. Salonlarınızda yerden tasarruf edebilmek amacı ile köşelerinizi değerlendirebilmek için, ahşap işlemeli tasarımlar ile birlikte İnegöl mobilya köşe takımı seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Süet gri köşe takımları

Seçimlerinizde birinci kalite sünger ve kumaş özelliklerine göz atarken, köşe takımlarınızda süet gri olarak dizayn edilmiş ürünleri tercih edebilirsiniz öyle değil mi? Kolçakları ise ahşap tonlarda gri ile bir uyum içerisine alınarak, şıklığı iki katına çıkartabilecek özellik olarak sizlere sunulacaktır. Tüm bu tasarımlara, görsel şölenimizden faydalanarak daha sonra da İnegöl mobilya firmaları dahilinde ulaşabilmeniz kolaylaşacaktır.

Dar alanlar için özel imalat

Bahsedilen köşe takımları her zaman tam olarak sizlerin ihtiyacınızı karşılamayabilir. Bu durumda ise, İnegöl mobilya üreticileri hizmetlerinden, özel ebatlarında destek alabilirsiniz. Tüm modellere görsellerden ulaştıktan sonra, üretici firmalar ile görüşebilirsiniz.

İnegöl mobilya köşe takımları

Bu yazı 789 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan