İnegöl mobilya koltuk takımları 2016

Paylaş
 

İnegöl mobilya koltuk takımları 2016 

Salonlarımız için özenle seçilen koltuk takımları, 2016 konseptlerine uygun olarak üretilirken, country, avangarde ve daha fazla tarz olarak sizlere sunulmaktadır. Elbette ki bu koltuk takımlarında yüzey, kumaş ve sünger seçeneklerinin yanı sıra kullanılan ağaç türü ve üretim şeklide gayet önemlidir. Sizlere fırınlanmış gürgen ağacından sunulan modeller, İnegöl mobilya koltuk takımları kapsamında yer alırken, kullanılacak sünger ve kumaşlarda 1. Derece kalite de tercih edilmelidir.

Süet köşe takımları

                Her ne kadar salonlarınızın yerleşim ve dekorasyon özelliklerine göre değişiklik gösterse de, dar alanlar için köşelerinizi avantaja çevirebilirsiniz. Dar bir salonda oturma gruplarınızı salonun ortasına konumlandırmak yerine, İnegöl mobilya koltuk takımıolarak süet köşe takımlarını tercih edebilir ve alandan tasarruf etmiş olabilirsiniz.

Deri L takımlar

Eğer ki köşe takımlarına yeriniz müsait değil ise, yine L şeklinde sizlere tasarım ürünü olarak sunulan deri kaplamalı yumuşak süngerli takımlar da eşlik edebilecektir. İlla ki salonlarınızda tam bir oturma grubundan yararlanmak zorunda değilsiniz. Salon yerleşimine göre parça parça sığdırabildiğiniz kadar oturma grupları da bu konuda sizlere şıklık ve rahatlık verebilecektir.

Özel imalat ürünler

                Salon takımlarınızda eğer ki yerleşim problemi yaşıyor ve hazır imalat ürünler sizlere destek olamıyorsa, bu konuda İnegöl mobilya firmaları özel imalat hizmetleri ile sizlere yardımcı olabilecektir. Üretici firma ile bu konuda konuşarak, ihtiyaçlarınıza kolaylıkla karşılık verebilmelerini sağlayabilirsiniz.

İnegöl mobilya koltuk takımları 2016

Bu yazı 886 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan