İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı 2016

Paylaş
 

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı 2016

Uzun süre kullanabileceğiniz şık ve kaliteli mobilyaların üreticisi olan inegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı ile mobilya sektöründeki başarısını bir kez daha gözler önüne seriyor. Konforlu ve şık mobilyaları uzmanlığı ile birleştirerek müşterilerine sunan inegöl mobilyanın en yeni serisi olan İstanbul serisini evini yenilemek isteyen herkes kesinlikle incelemelidir.

İstanbul serisi

İnegöl mobilyanın 2016 yılı için tasarladığı İstanbul serisi mobilya takımlarından en göze çarpanı yatak odası takımı oldu. Ağır renklerin verdiği şıklık ve açık renklerin oluşturduğu ferahlığı bir arada sunmayı amaçlayan İstanbul yatak odası takımı sayesinde siz de evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz. Yatak odası takımı ile birlikte satın alabileceğiniz takı dolabı, avize, abajur ya da diğer ev eşyaları sayesinde yatak odanızın şıklığını tamamlayabilir ve uzun süre kullanmak üzere hoş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Çift kişilik yatağının genişliği ve konforu ile rahat uykular geçireceğiniz yatağınızın alt kısmı baza olarak sizlere ayrılmış durumda. Sağlam yapıdaki baza sistemi yatağınızın altında fazla eşyalarınızı ve yorgan, yastık gibi ürünlerinizi saklamanıza olanak tanıyor.

Siparişinizi hemen verebilirsiniz

Ortalama yatak odaları için gayet uygun olan ebatları ile hemen her eve uyum sağlayabilen İstanbul serisi yatak odası takımını incelemek için inegöl mobilya firmaları adlı internet sitemizi ziyaret edebilir, istediğiniz ürünün siparişini vakit kaybetmeden verebilirsiniz.

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı 2016

Bu yazı 1303 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan