İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya İstanbul yatak odası 2016
8 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası 2016

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası 2016

Yatak odası takımınızı değiştirmenin vakti geldiyse bu önerimizi kesinlikle dikkate almalısınız. Yeni sezonun yeni serileri ile sizlerin beğenisine sunduğumu inegöl mobilya İstanbul yatak odası takımı ile yatak odanızı baştan aşağı değiştirip çok etkileyici ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni çizgiler ve tasarımlar

Sahip olduğumuz üretim hattında bulunan yaratıcı çizerlerimizin ve mühendislerimizin ortaya çıkardığı yenilikçi çizgilere ve tasarımlara sahip olan İstanbul yatak odası evliliğinize yepyeni bir hava katacak. Baza bölmesi oldukça geniş olan yatağınızın altına istediğiniz her şeyi koyabilirsiniz. Tüm fazlalıklarınızı ve misafirlere çıkaracağınız yastık, yorgan gibi ürünleri depolayabileceğiniz baza kısmının yanı sıra dolaplarımızın genişliği de sizi etkileyecek. Askılı yapısı ve bol rafı ile dikkat çeken dolaplarımıza tüm kıyafetlerinizi rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Aynalı yapısı ile size hazırlanırken kullanışlılık sağlayacak olan bu yatak odası takımını aynalı komodin ve küçük ev eşyaları ile tamamladığınızda oldukça şık bir yatak odası takımına sahip olacaksınız.

Tamamlayıcı ürünler

Sahip olduğunuz şık yatak odası takımını çok daha hoş bir seviyeye çıkarmak için yatak odası takımınızla uyumlu renklerde ya da tam zıt renklerde abajur, avize ya da aynalı dolap gibi ev eşyalarını da yine bizden satın alabilirsiniz. Sahip olduğumuz tüm ürünler, bu ürünlerle ilgili görseller ve ürünlerin siparişi hakkında ayrıntılı bilgi almak için inegöl mobilya firmalarının internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl mobilya İstanbul yatak odası 2016

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan