İnegöl mobilya hünkâr yatak odası

Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkâr yatak odası

2015’nın koleksiyonları arasında yer alan İnegöl mobilya hünkâr yatak odası, kahve ve krem tonlarından destek alınarak üretilmiş bir modeldir. Genel olarak suntalam kullanılan bu takım, gayet şık ve sade bir tasarıma sahip olmuştur. Tabi ki kullanılan detaylar, sadeliğin yanı sıra şıklığı ön plana çıkartırken, yatak odalarınız için gözde bir takım olabilir.

Aynalı sürgü kapak

                Son yıllarda revaçta olan sürgü kapak özellikleri, ayna detayları ile yine İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımlarıkapsamında müşterilerini bekliyor. Konik bir görünüm görünen ayna kesimi ile birlikte her iki kapakta birbirini tamamlayan ayna bulunuyor. Kapaklar kapalı konumdayken asıl şeklini gösteren ayna, yatak odanızı daha şık, aydınlık ve geniş gösterebilmekte de yardımcı oluyor. Sürgü kapaklar ise, geliştirilmiş mekanizmalı olup, çekmecelerde kullanılan fren sistemi de kullanışlı olmasını müşterilerine sunuyor.

Suntalam kaplama

Bahsettiğimiz gibi bu takımda suntalam kullanıştır. Elbette ki bu modele daha farklı seçenekler ile ulaşabilmenizde mümkündür. Kesim detaylarını beğendiniz fakat görsel olarak renk seçenekleri sizlerin hoşuna gitmedi mi? Bu durumda, İnegöl mobilya firmaları, özel üretim seçeneklerini sizler ile buluşturarak, renk seçimleri ve MDF kaplama ürün özelliklerini de beraberinde tüketicilerine veriyor. Tüm bu ürünlerden, geniş renk kartelası ve tasarımlardan detaylı bilgi sahibi olabilmek için, görsel öğelerimizden fikir alabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri ise üretici firma ile iletişime geçerek işleme alabilir, yatak odanızı kendi tarzınıza göre dekore edebilirsiniz.

Bu yazı 604 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan