İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımı

Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımı

2016 konseptlerinde İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımı tüm kişilerin hizmetine sunulurken, bu yatak odasında kullanılan ürünler şunlardır. Yatak odası takımlarında kullanılan ürünler şunlar olup, tasarımlar ise şu şekilde sizlere sunulmaktadır.

  • Gardırop
  • Şifonyer
  • Karyola
  • Başlık
  • Komodin
  • Baza

Bahsedilen İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımlarıbu içerik ile sizlere sunuluyor. Kullanılan yatak başlıklarında kapitone desenler ile klasik bir görünüm kazandırılmıştır. Baza ise ayaksız seçenekler ile yere direkt olarak temas ederken, komodin ayakları da kademeli olarak klasik bir kesim ile üretilmiştir. Yine şifonyer ayakları da klasik bir görünümü andırsa da, beyaz renk kullanılması ile modern bir görünüm de kazandırılmıştır. Yatak başlığından desenlerinden bahsetmiştik. Tabi ki kesim detayı da önemli olurken, bir kelebek detayı kesim şekli de tercih edilebilir. Bu durumda da asimetrik fason kesimler ihtiyaçlarınızı ve zevklerinizi karşılayabilecektir.

Sürgülü kapaklar

Zaten bildiğiniz gibi son konseptlerde yatak odalarında sürgülü kapaklar tercih ediliyor. De monte olarak sizlere sunulan bu ürünler, sürgülü aynalı kapaklara da sahiptir. Tüm bu ürünlere İnegöl mobilya firmaları sayesinde ulaşarak, montaj hizmeti işlemlerinden de yararlanabilirsiniz.

Tüm diğer oturma odaları, genç odaları, yatak odası takımları, berjer ve köşe takımları gibi parçalara ulaşabilmek için, hedef link üzerinden bilgi alabilirsiniz. Böylelikle modeller, renk seçenekleri ve tasarımlar hakkında daha kolay, detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımı

Bu yazı 712 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan