İnegöl mobilya hünkâr yatak odası modelleri

Paylaş
 

İnegöl mobilya hünkâr yatak odası modelleri

Her yıl mobilya sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte yine 2016 yılı konseptlerinde yer alan İnegöl mobilya hünkâr yatak odası modelleri, sürgü kapak, gümüş, kristal zincir desenler, gardıroplarda bulunan parça aynalar, komodin ve şifonyerlerde tercih edilen klasik, ahşap kabartma, oyma ya da işlemeli ayaklar, en güzel modelleri ortaya koymaktadır.

Kapitone modeller

Bir yatak odasının tarzını ortaya koyan nedir? Elbette ki klasik ya da modern olduğunun göstergesi olan yatak başlıkları ya da ayaklar öyle değil mi? Bir hünkâr gibi hissedebilmek, hayallerinizi süsleyebilmek için, kapitone desenlere sahip olan yatak başlıklı bu takımı tercih edebilirsiniz. Yine yatak başlıklarında kullanılan deri detaylarda renk seçenekleri farklılaştırılırken, gold, beyaz, siyah, kahve tonları gayet tercih edilenler arasında. Fakat İnegöl mobilya hünkâr yatak odası takımlarında beyaz, krem ve bej tonlar daha çok tercih edilmektedir.

Klasik tarz

Aslında hünkâr yatak odaları, avangarde yatak odaları kapsamına giriyor diyebiliriz. Avangarde, eskitme olan yatak odası takımlarını, günümüz şartlarına ve tarzına uyarlayarak sunmaktır denilebilir. Yani, eski ve klasik tasarımlara modern dokunuşlar ile tamamen değiştirilmese de eklemeler yapılarak yeni bir tarz oluşturulan takımlar arasında yer arıyor da denilebilir. Bahsedilen tüm bu modellere hedef link olarak, İnegöl mobilya firmaları sayesinde ulaşabileceğiniz gibi, bunun yanı sıra sektörde öncü olan pek çok farklı marka dahilinde de ulaşabilmek

İnegöl mobilya hünkâr yatak odası modelleri

Bu yazı 663 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan