İnegöl mobilya hayal yatak odası

Paylaş
 

İnegöl mobilya hayal yatak odası

Yatak odası takımları, her ürün olarak farklı malzeme seçenekleri ile tüketici ile buluşturulsa da, suntalam, MDF ve kapaklarda high glass özellikler gayet revaçta. Sizlere sunulan İnegöl mobilya hayal yatak odası takımlarında bu malzeme seçenekleri ön planda olurken, high glass kapak özellikleri ile hem şık, hem kullanışlı hem de çizilmez gibi özellikleri bulunuyor. Tabi ki bu ürünler kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonra normal olarak bazı yıpranma payları olabilir. Fakat high glass kapak özelliklerinde bu durum biraz daha zor gerçekleşiyor.

Beyaz yatak odası takımı

Sizlere bahsetmekte olduğumuz İnegöl mobilya hayal yatak odası takımları, beyaz tonlar kullanılarak, sürgü kapak seçenekleri ile sunulan gardıroplarda, iç bölmeleri oldukça geniş, çekmece bölmeleri bulunan tasarımlara da sahiptir. Tabi ki bunun yanı sıra her iki tarafta da bulunan komidinlerde, tek çekmece özelliği, şık bir tasarımı kullanıcılarına sunuyor. Makyaj masası ise aynalı olması ile birlikte, kademeli ayak tasarımları ile şık bir görünüm olarak sizlerin karşısında.

Desenli yatak başlıkları

Hayal yatak odası takımı, hayallerinizi süsleyen desenli yatak başlıklarına da sahip. Beyaz üzerine asimetrik çizgiler ile gri süslemeler tercih edilirken, özel imalat olarak farklı renk seçeneklerine de ulaşabilmeniz mümkündür. Tüm bu bahsettiklerimiz ve daha fazlası, İnegöl mobilya firmaları tarafından sizlere verilirken, fiyat ve indirimlerden yararlanabilmeniz için, pek çok öncü firma ile görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı 788 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan