İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya hayal yatak odası takımı
21 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya hayal yatak odası takımı

İnegöl mobilya hayal yatak odası takımı

Evlerimizde salonlarımızdan sonra, dekorasyonlarına oldukça önem verdiğimiz alanlar arasında olan yatak odaları, İnegöl mobilya hayal yatak odası takımı ile dekore edilerek, hayallerinizi süsleyebilir. Bir hayal tasarım istiyorsanız, beyazın ve bej tonların en güzel renklerinden yararlanabilirsiniz. Tabi ki kullanılan bu takımda, sürgülü, normal kapaklı gardıroplar, fren sistemli çekmeceler, boydan aynalı dolaplar gibi oldukça fazla parçaya ulaşabilmekte gayet mümkündür.

Zincir desenli takım

Bahsedilen İnegöl mobilya hayal yatak odası takımlarıfarklı detaylar ile sizlere sunulurken, birinci derece kristal zincir detayları şıklığı ön plana çıkarıyor. Yatak başlığında, gardırop kapaklarında, çekmece üstlerinde ve makyaj masasında bir takım olarak zincir detayları kendini gösteriyor. Tabi ki bunun yanı sıra, zincirden oluşturulmuş motifli ürünlerde bulabilmek mümkün halde. Tüm bu ürünlere, beyaz ve grinin uyumu olarak göz atabileceğiniz gibi, hayal yatak odası olarak görsel öğelerimizden de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özel imalat ürünler

Eğer ki aldığınız ürünlerde eksiklikler görüyor daha farklı tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, İnegöl mobilya firmaları aracılığı ile özel imalat ürünlerden faydalanabilirsiniz. Üretici firma ile iletişime geçerek, uygulanmasını istediğiniz teknik özelliklerden ve malzeme seçeneklerinden bahsederek, istediğiniz noktada istediğiniz suntalam, MDF uygulaması yaptırabilirsiniz. Böylelikle istekleriniz sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek şekilde tasarlanıp, kullanımınıza sunulabilecektir. Tüm bu ürünlere, uygun fiyatlar dahilinde ulaşabileceğiniz gibi, farklı markalar dahilinde farklı kalite seçenekleri ile de ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan