İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası
19 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

Klasik mobilya tarzları her zaman kişilerin ilgisini çekse de, artık, günümüz şartlarına uygun mobilya seçimleri gerçekleştirilmektedir. Tabi ki yatak odalarında da bu parçalar oldukça önem verilirken, hem klasik bir yansıtım hem de günümüzün modernize edilmiş ürünleri kullanılmak istenmektedir. Bu durumda da İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası seçimleri ön plana çıkarken, ürün detayları şu şekilde sunulmaktadır.

Klasiğin modernize hali

Aslında avangarde tarzı, klasik mobilyaların günümüz şartlarına uyarlanmış hali olarak tanımlanabilir. Fakat klasik mobilyalardan biraz farkı ise, işlemelerin ve oymaların az olmasıdır. Bu da ürünün tarzını ve zevkini ortaya çıkaranlar arasında oluyor. Yani, ayakları klasik tasarımlar olurken, yüzey ve diğer bölgelerinde modernize edilmiş dokunuşlar bulabilmek mümkün oluyor. Tabi ki İnegölmobilya haneden avangarde yatak odası takımlarıüzerinde kullanılan desenlere de ağırlık verilirken, farklı yansıtımlar ön plana çıkartılıyor.

Siyah yatak odası takımları

Siyah deri detaylar, nubuk ve süet takımlar her zaman yatak odalarının vazgeçilmezlerinden olmuştur. Yine süetin yanı sıra, saten işlemeler ile birlikte pek çok farklı yatak odası takımı, avangarde tarzını ortaya koyarken, İnegöl mobilya firmaları tarafından dizayn edilmektedir. Pek çok farklı öncü marka bu sektörde hizmet verirken, kullandıkları dolaplarda modern bir tasarım olarak fren sistemli menteşeler ve çekmece rayları kullanmaktadır. Bu durumda da kullanışlı bir takım sizlere eşlik ederken, rahat ve şıklığı bir arada bulabileceksiniz.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan