İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı

Paylaş
 

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı

Oturma odalarından sonra, şüphesiz ki en çok kullandığımız bölgeler arasında yatak odaları yer alıyor. Sonuç olarak, şık, rahat ve konforlu bir yatak odası tasarımı ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu durumda da kullanıcılar, birbirinden farklı tasarımdan haberdar olmak isterken, İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası takımı seçimlerini tercihleri arasında bulunduruyor.

Ağır ve ihtişamlı

Her ne kadar yatak odaları, sade, hafif ve ince detaylar ile şekillendirilmesi gerekse de, seçimlerinizde ağır ve ihtişamlı tasarımları da bulundurabilirsiniz. Tabi ki bu durumda daha pastel tonlar tercih edilmeli, bir de oda karanlık ise, kesinlikle sade tonlar kullanılmalıdır. İşte sizlere, İnegölmobilya haneden avangarde yatak odası takımlarıbu açıdan yardımcı olacaktır. Her ne kadar kesim detayları biraz ağır olsa da, işlemeler ile birlikte, beyazın muhteşem tonu rahatlık ve huzuru bir arada tutabilmenizde yardımcı olabiliyor.

Sürgülü kapak

Genel olarak dar alanlarda, kapak sorununu ortadan kaldırabilmek için, İnegöl mobilya firmaları, sürgülü kapak seçeneklerinden üretim gerçekleştirmektedir. Bu kapaklarda, boy aynaları mont edilirken, ayna üzerine desenler işlenmesi de şıklığı ön plana çıkartıyor. Asimetrik detaylar ile kesimi gerçekleştirilen bu kapaklar, her iki taraftan da sürgü mekanizması ile kullanım kolaylığını tüketicilere sunuyor. İç bölümünde ise, 4 adet çekmecesi bulunan hanedan yatak odası dolapları, diğer dolap bölmeleri ile de geniş bir kullanım alanını sizlere sunuyor.

Bu yazı 1000 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan