İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya haliç yatak odası
9 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya haliç yatak odası

İnegöl mobilya haliç yatak odası

Kaliteli ve uzun ömürlü mobilyaların adresi olan inegöl mobilya yeni yılda yeni seri yatak odası takımlarını müşterilerine sunuyor. Yeni seri modern çizgilere ve tasarımlara sahip inegöl mobilya haliç yatak odası ve diğer yatak odası modellerini incelemeden yatak odası takımı almamalısınız.

Haliç serisi

Şıklığı ve kalitesi ile dikkat çeken haliç yatak odası takımı yatak odanızı tamamen yeniden döşemeniz için size önemli bir fırsat sunuyor. Haliç serisi diğer mobilya takımları ile tam bir uyum halinde olan bu yatak odası takımında baza ve giysi dolabının hacmi oldukça geniş tutulmuş. Bu şekilde hem yatak altı hem de giysi dolabı çok verimli şekilde birçok eşyanızı depolamanıza olanak tanımakta, evinizin daha düzenli olmasını sağlamaktadır. Pastel renklerin kullanılması ile size ferah ve rahatlatıcı bir görünüm sunan haliç serisi yatak odası takımında sunduğumuz uygun fiyat avantajından yararlanmak için sitemizden siparişini verebilirsiniz.

Yeni ürünlerimize göz atmalısınız

                Tamamen kendi imalatımız olan mobilyalar ile evinizi baştan aşağı gayet uygun fiyatlara yenileyebilirsiniz. İsterseniz ihtiyaç duyduğunuz mobilya takımını isterseniz de birkaç mobilya takımını paket olarak sipariş edebilirsiniz. Avantajlı 2016 haliç serisi mobilya takımlarımızı ve diğer ev eşyalarımızı incelemek için inegöl mobilya firmaları olarak hazırladığımız internet sitemizi incelediğinizde avantajlı fiyatlarımızı, mobilya takımlarımızın görsellerini ve taksitli alışveriş kampanyalarını net bir şekilde görebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan