İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı
3 Mayıs 2016
inegol34

İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı

İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı

Mobilya ve yatak odası takımları, son yıllarda teknolojik yenilikler ile birlikte, en iyi şekilde dizayn edilerek, tasarım ürünler olarak sizlere sunulmaktadır. Elbette ki bu ürünlerde, birinci kalite kumaşlar, süngerler ve fırınlanmış ağaçlar kullanılırken, sağlamlıkta ele alınmaktadır Sizlerde bu ürünlerin her birine, farklı renk seçenekleri ile birlikte İnegöl mobilya haliç yatak odası takımı kapsamında ulaşabilirsiniz.

Modellere göz atacak olursak;

Haliç yatak odası

Dolap ve çekmece kapaklarında, profesyonel işlemeler CNC makineler ile işlenmiştir. CNC oyma ve kahverengi MDF kullanılan bu ürünlerde, asimetrik kesim detayları ile birlikte sunulan yatak başlıkları, yatak odanıza şıklığı kazandıranlar arasında. Tabi ki İnegöl mobilya haliç yatak odasıtakımları kahve ve beyaz tonların birleşmesi ile bir renk uyumu bünyesinde kullanıcılarına sunuluyor.

Aynalı sürgülü kapak

Gardıroplarda ise, sürgülü kapaklar kullanılırken, aynaların üzerine eklenen çizgisel desenlerde şıklığı ön plana çıkartanlardan bazıları.

Bunların yanı sıra, kullanılan komidinler ise, biraz daha farklı tasarıma sahip. Standart modellerden sıkılanlar için, İnegöl mobilya firmaları, yeni tasarımlar ile sizlere eşlik ediyor. Tek çekmeceli komidin dizayn edilerek, üst kısmında ise dekoratif biblolarınızı taşıyabilecek bir de raf detayı bulunuyor. Ayakları ise, eskiyi andıran bir parça olarak eşlik ederken, yatak başlığında kullanılan beyaz deri detayı da ürünü ortaya çıkaran başlıca özelliklerden olmuştur. Tabi ki dolap içi ve tüm diğer çekmecelerde frenli ray sistemleri kullanılarak, modernlik üst düzeye çıkarılmıştır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan