İnegöl mobilya gardolap modelleri

Paylaş
 

İnegöl mobilya gardolap modelleri

Yatak odalarında kullanılan gardıroplar, yıllardır malzeme ve renk seçenekleri ile yüzlerce farklı tasarıma sahiptir. Yine İnegöl mobilya gardolap modelleri olarak pek çok farklı tasarımı gözler önüne sererken, 18 mm kalınlıkta olan melamin kaplamalı yonga levhalar bu konuda sağlam bir kullanımı sizlere sunmaktadır.   Birlikte model ve renk seçeneklerine göz atmamız gerekirse eğer, şunlar arasından seçimler yapabilirsiniz.

Beyaz gardıroplar

Son yıllarda beyaz modeller her zaman tercih edilenler arasında. Bunlardan olan bir model de, 4 kapılı ve 2 çekmeceli özellik müşterilerine yardımcı oluyor. Yine 5 kapaklı olan modellerde ise, orta kapak tekli olarak boydan aynalı özelliğe de sahip olabiliyor. Genel de geçmiş yıllarda kapaklılar tercih edilse de, modern tasarımlarda sürgülü modeller ön plana çıkıyor. Eğer ki İnegöl moderngardolap ürünlerine göz atacak olursak, bilgiler şöyledir.

Sürgülü kapak

Mobilya sektörünün gelişimi ile birlikte kullanılan sürülü kapak özellikleri, kullanışlı olmasına imkân tanıdı. Genel olarak yerden tasarruf etmek isteyenlerin seçimi olabilir. Hem yerden tasarruf hem de şık bir dolap istiyorsanız, sürgülü kapaklı olan bu ürünlere, İnegöl mobilya firmaları sayesinde ulaşabilirsiniz. Yine bir kapağı komple ayna olan bu modellerde, çift kapak kullanılıyor. Desenli ya da düz olarak seçimler yapabileceğiniz gibi, baskılı seçenekleri de son yıllarda müşterilerin göz attıkları arasında. Biraz daha abartıyı ve ihtişamı sevenler için ise sim detaylı kapaklar tercihler arasında olabilir.

İnegöl mobilya gardolap modelleri

Bu yazı 755 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan