İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya evlilik paketi
30 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya evlilik paketi

İnegöl mobilya evlilik paketi

Yeni evlenen çiftlerin evlerini döşeme konusunda ilk adresleri olan inegöl mobilya evlilik paketi ile gençleri bir kez daha mutlu etmeyi amaçlıyor. Oturma grubu, yemek odası takımı, salon takımı, yatak odası takımı, tv ünitesi ve diğer ev eşyalarının bir arada bulunduğu evlilik paketinde cazip fiyat ve taksit avantajından faydalanmak için acele etmelisiniz.

Uygun fiyat yüksek kalite

Ülkemizin mobilya üretiminde başkenti olan İnegöl’de üretilen yüksek kaliteli mobilyalar garantili olarak sizlere sunulurken konforunuzu ve evinizin şıklığını yükseltmeyi amaçlıyor. Yeni tasarımlar, modern çizgiler ve klasik modeller ile her zevke karşılık veren yeni mobilyalarımız ile uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada bulabilirsiniz. Her gencin hayallerinin gerçekleştiği zamanlarda onlara en şık mobilyaları en uygun fiyata sunan evlilik paketi tek bir içerikten oluşmuyor. İsteğe göre düzenlenebilir ve değiştirilebiliri yapıda olan paket içeriklerimiz ile istediğiniz oturma grubuna, yemek odası takımına, yatak odası takımına ve diğer ev eşyalarına tek tek satın aldığınıza oranla daha uygun fiyata erişebilirsiniz.

Hemen siparişinizi verin

Kampanya dâhilinde olan uygun fiyatlı paketlerimizin içeriğinde bulunan ev eşyalarının stoklarla sınırlı olması nedeni ile siparişini vermekte ne kadar çabuk olursanız istediğiniz ev eşyalarını uygun fiyata alma şansınızı o kadar artırırsınız. Bu nedenle hemeninegöl mobilya firmaları hakkında ayrıntılı bilgi alıp tüm ürünlerin görsellerini ve fiyatlarını incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan