İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya duvar üniteleri
28 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya duvar üniteleri

İnegöl mobilya duvar üniteleri

Oda ve salon dekorasyonları günümüzde önemli bir yere sahip olurken, duvarlarda kullanılan dekorlar, dekoratif raflar ya da duvar üniteleri bunların en başında yer alıyor. Tabi ki tarzınızı ortaya koyabilmek için pek çok farklı dekoratif üründen destek alıyorsunuz. Peki, inegöl mobilya duvar üniteleri kapsamında bulunan ürünlere daha önce göz attınız mı?

Üniteler ve ışıklandırma

Duvar üntileri ve TV üniteleri olarak çeşitlerine ulaşabilmek mümkündür. Tabi ki tek parça olarak bu ünitelere ulaşabilmeniz mümkün olduğu gibi, parça parça duvara monte edilen tasarımlar da gözden kaçmayanlar arasında. Sizlerde İnegöl mobilya dekoratif duvarseçeneklerine göz atarak, kendinize, ailenize ve salonlarınıza uygun bir ünite seçimi yapabilirsiniz.

Ahşap üniteler

Zaten tüm üniteler, farklı malzemelerden üretilse de, ahşap ürünlerden olmaktadır. Tabi ki renk seçenekleri görünümü değiştirmiş olsa da, meşe ve gürgen seçenekleri ile desenlerde gerçeklerini aratmayan cinsten.

Modern tasarımlar

                Bahsedilen İnegöl mobilya firmaları, tüm bu tasarımlar arasında modernize edilmiş ürünlere ağırlık gösteriyor. Artık eski görünen oturma odalarınızdan sıkılmadınız mı? Elinize geçen imkânları değerlendirmenin tam zamanı. Bu bünyede bulunan TV ve duvar üniteleri, farklı kulp ve kapak tasarımları ile birlikte dekoratif biblolarınız koyabilecek rafları da bulundururken, şıklık her zaman ön plana çıkartılabilir. Yine ışıklandırma da her zaman göz önünde bulundurulurken, spot lamba yuvaları da sizler için tasarlanmıştır. Böylelikle istediğiniz spotu buralara yerleştirebilmek gayet kolay.

İnegöl mobilya duvar üniteleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan