İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

Paylaş
 

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

Salonlarınızda, yatak odalarınızda ya da diğer oturma odalarınızda en güzel dekorasyon fikirlerinden haberdar olmak isterken, elbette ki İnegöl mobilya duvar üniteleri bu konuda tüketicilerine yardımcı oluyor. Salonlarınızı gayet şık ve modern göstererek bu dekoratif ürünler, direkt olarak duvara monte edilmektedir. Tabi ki farklı raf ve bölme seçenekleri ile farklı tasarımlar bünyesinde sizlere eşlik ettiği de unutulmamalı.

Ahşap tonlarda üniteler

Eğer ki duvarda kullanılan renk tonu, duvar ünitelerinde ahşap tonlar ile uyum sağlıyorsa, ahşap renkleri her zaman ilk seçimler arasında olabilir. Natural tonlar sizlere huzur ve rahatlık sağlayabileceği gibi, odanızın da göründüğünden daha modern olabilmesinde yardımcı oluyor. Tabi ki bölmelerde kullanılan spot ışıklandırmalarda, odanızın aydınlık açısından önemini vurgulamaktadır. Bahsedilen İnegöl mobilya duvar ünite tasarımlarırenk seçeneklerinin yanı sıra, asimetrik kesim detayları ile standarttan uzak bir seçim dahilinde de tercih edilebiliyor.

Avangarde tasarımlar

Salonlarınız biraz daha klasik tarza yatkın ise, son yıllarda en çok tercih edilen tarz olan avangarde, bu konuda seçimlerinizde öncelik verebilir. Eskitme mobilyalara modern dokunuşlar ile yeni şekiller verilirken, klasik tasarımlarda olan ahşap kabartmalar her ne kadar burada mevcut olsa da fazla da abartılmamış. Tüm bu ürünlere, özel imalat ya da hazır sektör ürünlerine ulaşabilmek için, İnegöl mobilya firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Geniş renk kartelası ve ürün çeşitliliği seçimlerinizde kolaylıklar sağlayabilecektir.

Bu yazı 618 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan