İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya düğün paketleri 2016
27 Nisan 2016
inegol34

İnegöl mobilya düğün paketleri 2016

İnegöl mobilya düğün paketleri 2016

                Her ne kadar 2016 düğün sezonu henüz açılmamış olsa da, bir an önce yeni kuracağınız evler için mobilya seçimlerine başlamanız gerekmektedir. Geniş bir zamanda bu seçimleri yaparak, tarzınızı ortaya rahatlıkla koyabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım bulunurken, klasik ve modern tasarımlar ihtiyaçlarınızdan olacaktır. Bahsedilen İnegöl mobilya düğün paketleri 2016 tasarımlarına göz atarak, seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

2016 konsepti

Yine her yıl olduğu gibi, 2016 konsepti içerisinde de oturma odaları için, deri koltuklar ön planda. Hem deri hem de kapitone desenler sizlere eşlik ederken, natürel tonlarda en yaygın olarak kullanılanlar arasında. 2016’nın en şık modellerinden olan klasik tasarımlar ise, İnegöl mobilya düğün paketleri olarak sizlere sunuluyor.

Klasik tarz

İlk olarak oturma gruplarından başlayacak olursak, gold tonlarında olan ahşap, metal ve işlemeli olan ayaklar konseptin başını çekiyor. Yine aynaların çerçevelerinde de bu detaylara ulaşabilmek mümkün iken, orta sehpaların şıklığı da dikkatleri üzerine topluyor.

Yatak odası takımı

Yine düğün paketleri olarak, İnegöl mobilya firmaları yatak odalarında da sizlere yardımcı oluyor. 5 çekmeceli, 5 kapaklı dolaplar bulunduran, ortası aynalı gardıroplar ve çift komidin seçeneklerinin yanı sıra, makyaj masası ve oturumu rahat olan parçaları sizlere sunmaktadır.

Yemek odaları

Yine tabi ki bu paketlerin içeriğinde, 6-12 kişilik yemek odası takımlarını da görmemek mümkün değil. Geniş alanlara sahip olan kişiler daha geniş yemek odası takımlarını tercih ederken, dar alanlara sahip olanlar ise, 4-6 kişilik ürünlerden seçimlerini gerçekleştirebilirler.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan