İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya city yatak odası
14 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya city yatak odası

İnegöl mobilya city yatak odası

Bildiğiniz gibi son yıllarda mobilya sektöründe yaşanan gelişimler ile birlikte, ahşap tonları en güzel işlemeler ile sizlere sunuluyor. Bunların arasında bulunan İnegöl mobilya city yatak odası, ahşap tonlarının en güzel hali ile meşe ve krem renklerinden üretilebiliyor. Tabi ki bu ürünlerde özel üretim ürünlere her zaman ulaşabilmeniz mümkün iken, bası tasarımlar şunlardır.

Modern tasarımlar

Bahsedilen city yatak odasıtasarımlarında, en modern dokunuşlar kendini gösterirken, kapaklarda ve çekmecelerde kullanılan mekanizmalar da son teknolojiye uygundur. Mesela çekmecelerde frenleme sistemi bulunurken, yine kapaklarda farklı menteşe seçenekleri de kolay kullanıma imkân sağlamaktadır.

Klasik tasarım

                Her zaman klasik tarza hayır diyemeyenlerimiz olacaktır. Ahşap ve işlemeli ayak seçenekleri ile city yatak odası, klasik tarzınızı ortaya koyabilecektir. Tüm bu modellere İnegöl mobilya firmaları dahilinde ulaşabilmeniz mümkün iken, renk seçeneklerinin de oldukça geniş olması, seçimlerinizi daha kolay ve beğenilir bir hale getiriyor.

Krem yatak odası

Krem tonlar rahatlatıcı ve huzur verici olarak düşünüldüğünde, karanlık odaların da natürel bir tona sahip olabilmesinde yardımcı oluyor. Işığı az alan bir yatak odasına sahipseniz, bu renklerden tercih ederek, koyu renklerden uzak durmanız gerekiyor. Böylelikle ışığın tam olarak alınmadığı noktalarda, daha ferah ve rahatlatıcı şıklık kazandırabilecektir. Tabi ki kullanılan ışıklandırmalar ve aynalar da evinizi geniş gösterebileceği gibi, city yatak odalarında kullanılan boy aynaları bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan