İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya chester koltuk takımı
17 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Salonlarımızın tarzını ortaya koymakta olan koltuk takımları, en şık ve zarif tasarımları ile İnegöl mobilya chester koltuk takımı olarak karşınızda. Chester kategorisi altında, birbirinden farklı tasarıma sahip olan koltuk takımları bulunurken, sizlerin isteğine göre, 3+3+1+1 ya da 3+3+1, 3+1+1, 3+1 olarak tercih edebilirsiniz. Bahsedilen bu koltuk takımları, nubuk modellerden tutun da İtalyan tarzı yansıtacak pek çok farklı modele kadar, geniş bir renk kartela özelliğini de sizlere sunuyor.

Tasarım harikası

Genel olarak son yıllarda her ne kadar modern tasarımlar tercih edilse de, İnegöl mobilya koltuk takımıklasik tarzında en şık modelleri ile sizlerin karşısında. Ahşap ayakları ile tarzını ortaya koyan bu takımlar, kanserojen madde içermemekte olan LAKE boya ile süslenirken, sağlık ve sağlamlık açısından da müşterilerine yardımcı oluyor.

Tabi ki sırt ve kol bölümlerinde işlemeler kendini gösterirken, kapitone desenler en çok tercih etmek istenilenler arasında. Yeşilin en güzel tonları ile takımlara ulaşabileceğiniz gibi, bordo ve grinin en uçuk tonları da zevklerinize hitap edebilir.

İnegöl mobilya

Bahsettiğimiz tüm bu ürünler için, İnegöl mobilya firmaları sizlere yardımcı olurken, ürünlerde, birinci kalite MC ADAM’S kumaşlar da kullanılmıştır. Bunlar arasından, GOLD 01 ile salonlarınızın şıklığını yakalayabilmeniz mümkün olabilir. Tabi ki kullanılan 36HR RELAX sünger seçeneği ile de rahat ve konforlu akşamları sizlere sunabilmek için iyi bir seçim olacaktır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan