İnegöl mobilya avangarde yemek odaları

Paylaş
 

İnegöl mobilya avangarde yemek odaları

Yemek odası takımları, masa, sandalye ve sehpalar olmak üzere parçalar şeklinde sizlere sunulurken İnegöl mobilya avangarde yemek odaları son yılların seçimleri arasında yer alıyor. Sizlerde tüm bu tasarım harikası ürünler ile salonlarınızı büyüleyebilirsiniz. Artık misafirlerinizi en nadide yemek odaları ile ağırlayabilecek olup, avangarde tarzın da güzelliğinden yararlanabileceksiniz.

Klasik görünüme modern dokunuşlar

Bu tarz daha çok, eskitme ürünlerin modernize edilmiş hali olarak bilinmektedir. Elbette ki ayaklar klasik tasarıma sahip olan ahşap işlemeler ile üretilirken, masa üzeri, sandalyelerin kaplaması ve desenler, günümüz şartlarına uyumlu olarak dizayn edilmektedir. Klasik tasarıma modern dokunuşlar kapsamında sunulan İnegöl mobilya avangarde yemek odası takımları, TV sehpası ve gümüşlükler ile geniş bir alana yayılmıştır. Tabi ki bu dekorasyonlarda kullanılan malzemeler farklılık gösterse de, genel olarak daha sağlam üretimler de MDF ya da MDF kaplamalı ürünler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra fırınlanmış gürgen ağacı birinci kalite olarak sizlere sunulduğunda, uygulanan lake boya da uzun süre kullanımlarda kullanıcısına destek veriyor.

Desenli ve işlemeli

Bahsettiğimiz gibi avangarde tarz, klasik tarza göre biraz daha modern olmasından dolayı, ahşap işlemeler ve desenler yer alsa da, çokta fazla abartılmamaktadır. Böylelikle hem şıklık, hem eskitme tarz hem de modernlik bir arada sınırda tutularak, ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Sizlerde İnegöl mobilya firmaları ile anlaşarak, bu seçimlerinize karşılık alarak, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bu yazı 740 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan