İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl mobilya avangarde yatak odaları
3 Mart 2016
inegol34

İnegöl mobilya avangarde yatak odaları

İnegöl mobilya avangarde yatak odaları

Avangarde mobilyalar son dönemlerde oldukça popüler ve bayanların ilgi odağı haline gelmiş mobilya çeşitleri olarak tüm mağaza vitrinlerini ihtişamları ile süslemektedir. Özellikle Osmanlı döneminden desenlerin, oyma ve süsleme detaylarının yer aldığı işleme gibi ayrıntılara sahip olan bu mobilyalar hemen herkesin gözdesi haline gelmiştir. Özellikle salon ve yatak odalarında tercih edilen bu mobilya takımları banyolar, oturma odaları, geniş bir giriş bölümüne sahip evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Avangarde kelime anlamı olarak kendi kimliğini kaybetmeden yenilikçi dokunuşların getirildiği parçalar olarak tanımlanabilir. İnegöl mobilya avangarde yatak odaları da sizlere geçmişten izler taşıyan mobilyalara küçük dokunuşlar yaparak modern çizgilerin kazandırıldığı bir bütünlük sunmaktadır. Gösterişin biraz daha azaltılarak oymalara daha az yer verilen bu yatak odası takımlarında oldukça şık bir görünüm elde edilmektedir.

Geçmişin İzlerini Odalarınıza Taşıyın

                Oldukça popüler olan avangarde yatak odaları taşıdıkları zarafet ve şıklıkla birlikte yatak odalarında oldukça etkileyici bir görünüm katmaktadır. Modern tasarım ve renklerle yeniden canlandırılan bu yatak odası takımları bayanların gönlünü fethetmiş durumdadır. Canlı renkleri ve mobilyalara hareket kazandıran küçük ayrıntılarıyla yatak odalarının vazgeçilmezi olan bu mobilyalar dekorasyon konusunda da büyük kolaylık sağlamaktadır.

Avangarde mobilya konusunda büyük bir tecrübe sahibi olan İnegöl mobilya firmaları kalite ve estetik anlayışını bir araya getirerek müşterilerine oldukça göz alıcı mobilyalar sunmaktadır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan