İnegöl mobilya avangard yemek odası 2016

Paylaş
 

İnegöl mobilya avangard yemek odası 2016

Kalabalık misafirleri ve aile dostlarını ağırlamada evinizin en önemli unsuru yemek odası takımınız olacaktır. Bu özel günlerde mahcup olmamanız ve tüm misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlayabilmeniz için hazırlanan İnegöl mobilya avangard yemek odası takımı sayesinde, artık misafir gelmesi sizi hiç korkutmayacak.

Geniş yemek odası takımı

Geniş bir salona ya da yemek odasına sahip olan aileler için tasarlanmış olan avangard yemek odasıevinizin şıklığını oldukça yükseltiyor. Dikkatli kesimleri, parlak verniği ve kaliteli ağaçtan yapılmış plakaları ile oldukça şık ve sağlam bir yapıda olan bu yemek odası takımı ile kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız da mümkün. İstenildiğinde açılıp kapanarak genişleyen ya da daralan yemek masanız ile masanızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 4 kişi ailecek yiyeceğiniz yemeklerde masanızı katlayarak daha samimi bir ortam oluşturabilir, misafirleriniz geldiğinde masanızı açarak herkesin rahat bir şekilde yemeğini yiyebilmesine olanak tanıyacak genişliği yaratabilirsiniz.

Sandalye seçenekleri

Bu tarz yemek odası takımlarında sandalyeler genellikle masa ile aynı tondan üretilen ahşap ayaklı ve sırtlıklı sandalyeler olarak tasarlanmıştır. Yine de sizler farklılık yaratmak ve zıtlıklardan bir uyum ortaya çıkarmak istiyorsanız beğendiğiniz sandalye takımı ile bu yemek odası takımını tamamlayabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan ve kalitesi ile dikkat çeken tüm ev eşyalarımızı, inegöl mobilya firmaları adlı internet sitemizden inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve uygun fiyatlı ürünlerimizi vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz.

İnegöl mobilya avangard yemek odası 2016

 

Bu yazı 901 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan