İnegöl mobilya almira yatak odası

Paylaş
 

İnegöl mobilya almira yatak odası

Hayatınızı kolaylaştıracak tasarımlara sahip ve görsen zenginliğiyle mükemmel bir konfor sunan almira yatak odası takımı standartlara göre çok daha büyük olan gardırobu ve isteğe göre değişebilen yedi çekmeceli şifonyer seçeneğiyle zengin bir kullanım alanı sunmaktadır. Ayrıca karyola başlıklarında sıra dışı bir uygulama olarak kullanılmış olan LED uygulamaları sayesinde fonksiyonel bir kullanım ve görsellik ön plana çıkarak kullanıcılarını adeta büyülüyor.

Almira Yatak Odasıyla Görselliği Zirveye Taşıyın

                Sürgülü kapılı ya da beş kapaklı gardırop seçenekleri bulunan İnegöl mobilya almira yatak odası hayatınızı kolaylaştıracak bir tasarımla yatak odalarınızda görsel bir şölen yaşatacak. Ahşap kullanımının ağırlıkta olduğu bu modelde renk kombinasyonlarından oldukça etkili bir şekilde yararlanılmıştır. Sürgülü kapının kullanıldığı gardırop için standardın üzerinde bir iç hacim sağlanmıştır. Yatak odası takımı içersinde yer alan yedi çekmeceli şifonyer, oldukça farklı bir tasarım ürünü olarak ortaya konmuş olan tuvalet masası ve aksesuarlarla birlikte oldukça geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

Ayrıca bu üründe tuvalet masası ve karyola başlığında oldukça alışılmışın dışında bir uygulama olarak LED uygulamaları kenar bandı formunda kullanılmıştır. Bununla birlikte sürgü ve beş kapılı gardırop üzerinde de LED aydınlatmalardan yararlanılarak görsel yönden desteklenmiştir. Görüldüğü üzere bu yatak odası takımı üzerinde görsel zenginlik ön plana çıkarılmıştır. İnegöl mobilya firmaları garantisiyle sizlere sunulmakta olan bu ürün sayesinde yatak odanızda görsel bir şölen yaşayabilirsiniz.

 

Bu yazı 713 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan