İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri 2016

Paylaş
 

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri 2016

Ülkemizin mobilya sektöründe en başarılı üreticilerinden biri olan inegöl mobilya yeni mobilya serisi olan akustik serisini tanıttı. Özellikle oldukça şık ve modern çizgilere sahip olan inegöl mobilya akustik yatak odası modelleri 2016 kısa sürede birçok kişinin dikkatini çekti ve birçok sipariş aldı.

Akustik serisi

Yeni yılın ilk serilerinden biri olan akustik serisi çok modern bir tasarıma sahip. Kaliteli ahşaptan yapılan kasası, deri başlığı ve geniş dolabı ile dikkat çeken akustik yatak odası size yepyeni bir yatak odasının kapısını aralıyor. Modernliği sayesinde uzun yıllar boyunca eskimeden kullanabileceğiniz bu takımda kullanışlılık da önemli bir paya sahip. Geniş, rahat ve esnek yatağın altının baza olarak tasarlanması size kolay bir depolama alanı sunuyor. Bu geniş depolama alanında istediğiniz türden eşyanızı depolayabilir, her istediğinize tek başınıza hiç zorlanmadan bu mekanizmayı açıp kapatabilirsiniz. Çelik destekler ile güvenliği artırılan baza mekanizması ile mekanizmayı açtığınızda açık şekilde kilitleme şansına da sahipsiniz.

Siparişinizi verebilirsiniz

Hemen her yatak odasına uygun olabilmesi için ortalama ölçülerde imal edilmiş olan akustik serisi yatak odası takımını hemen sipariş ederek stoklarda bulunması halinde birkaç gün içinde teslim alabilirsiniz. Kredi kartına taksit ve uygun fiyat avantajlarından yararlanarak yatak odanızı baştan aşağı yenilemek istiyorsanız vakit kaybetmeden inegöl mobilya firmalarının resmi internet sitesine giriş yapmalısınız.

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri 2016

Bu yazı 488 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan