İnegöl mobilya aksesuarları

Paylaş
 

İnegöl mobilya aksesuarları

Evlerimizde kullandığımız oturma grupları, salon takımları, dekoratif ürünler ve daha fazlası, İnegöl mobilya kapsamında sizlere sunulanlardan oluyor. Oturma gruplarınız ile bir uyum içerisinde olması gereken orta sehpalar, İnegöl mobilya aksesuarları kapsamında bulunmaktadır. Bu sehpalar, klasik tasarımlara sahip olurken, en modern dokunuşlar ile üzeri cam ile şekillendirilmiş MDF, lake boyalı olarak beğeninize de sunulabilmektedir. Sizlerde, avangarde ya da country tarzınızı ortaya koyabilmek için, klasik ya da modern tasarımlara sahip bu ürünlere şöyle göz atabilirsiniz.

Lake boyalı MDF sehpalar

Salonlarınızda yemek masası koyabilecek kadar geniş alanlarınız yok ise, yaylı mekanizmalı ve aynı anda MDF lake boyalı orta sehpalardan yararlanabilirsiniz. Normal halde iken kapalı ve yüksekliği düşük bir orta sehpa görevi görürken, tasarımı dolayısı ile istediğiniz anda kişilik portatif bir yemek masasına dönüşebilir. Yüksek yüzey dayanım özelliği ve daha fazlası için, kademeli zımpara ve lake boya kullanılmıştır. Diğer İnegöl mobilya aksesuar ürünlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Duvar üniteleri

Salonlarda, yatak odalarında ve diğer oturma odalarında kullanılan duvar üniteleri, gayet şık ve modern bir dekorasyonu sizlere sunabilecektir. Kesimleri asimetrik ve simetrik olarak ayrılırken, zincir aksesuarlar ile kristal süslemeler bu ünitelerde yer alabiliyor. Yine bu dekoratif raflar ve bölmelere, İnegöl mobilya firmaları sayesinde ulaşarak, kendinize ve salonlarınıza ait tarza ulaşabilirsiniz. Özel imalat üretimlerden de yararlanarak, ebat ve renk seçimlerini yapabilirsiniz.

İnegöl mobilya aksesuarları

Bu yazı 751 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan