İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
İnegöl Hürrem koltuk takımı
1 Temmuz 2016
inegol34

İnegöl Hürrem koltuk takımı

İnegöl Hürrem koltuk takımı

Son zamanlarda moda haline gelen klasik yapıdaki saray tipi koltuk takımlarının en yenisi olan inegöl Hürrem koltuk takımı sizin de evinize çok ayrı bir hava katabilir. Evinizi şık ve saray havasına eriştirecek olan bu koltuk takımı ile tüm misafirlerinizi keyifle ağırlayacaksınız.

Klasik çizgiler

Son birkaç yıldır moda haline gelen Osmanlı dizilerinden esinlenilerek tasarlanan ve üretilen klasik Osmanlı tipi Hürrem koltuk takımı sayesinde siz de evinizi saraya dönüştürebilirsiniz. Modern koltuk takımlarından ve ev eşyalarından sıkılan kişiler için oldukça iyi bir seçenek olan bu koltuk takımı yapısı sayesinde hem konforlu hem de gösterişli izler taşıyor. Altın renkli koltuk başlıkları ve kolçakları, kalın ve şişkin minderleri ile özellikle beyaz tonlarının sıklıkla kullanıldığı bu koltuk takımı misafirlerinizi kendine hayran bırakacak. Normal koltuk takımlarına kıyasla daha uzun ve geniş yapıda olan ve modern koltuk takımlarının aksine tek parça minderden ve sırtlıktan oluşan bu koltuk takımını diğer ev eşyalarınız ile tamamladığınızda salonunuzun havası tamamen değişecek.

Hemen sipariş edebilirsiniz

Son zamanların modası Hürrem koltuk takımının üreticisi olan inegöl mobilya firmaları hakkında ayrıntılı bilgi almak çok kolay. İnternetten yapacağınız küçük bir arama ile erişeceğiniz internet sitemizde Hürrem koltuk takımı başta olmak üzere birçok koltuk takımımıza, yatak odası takımımıza, yemek masalarımıza ve diğer ev eşyalarımıza dair görsellere ulaşabilir, uygun fiyata beğendiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

İnegöl Hürrem koltuk takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan