İnegöl gondol oturma grubu

Paylaş
 

İnegöl gondol oturma grubu

Ülkemizde satışı yapılan yerli üretim mobilyaların büyük bir kısmı İnegöl’de üretilmekte ya da monte edilmektedir. Bu açıdan ülkemizin mobilya sektöründe kalitenin ve çeşitliliğin adresi olan İnegöl mobilyalarının son moda oturma grubu olan İnegöl gondol oturma grubu ile oturma odalarınızı renklendirip canlandırabilirsiniz.

Renk seçenekleri

                Kolay temizlenebilir ve toz toplamayan kumaştan imal edilen gondol oturma grubu ile oturma odanızı baştan yaratacaksınız. Sahip olduğunuz perdelere, zemin döşemesine ve konsol, vitrin gibi diğer ev eşyalarına uygun renk tonlarında seçebileceğiniz oturma grubunuzu uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Sağlam yapısı ve alt bölümü baza olarak kullanılabilir yapısı ile kullanışlılığı bir seviye daha artan bu oturma grubu istenildiği takdirde tam olarak açılıp yatak haline dönüştürülebilmektedir. Kalabalık misafirleriniz geldiğinde rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bu oturma grubu ile yıllar boyunca rahatlığı ve şıklığı oturma odanıza taşıyabilirsiniz.

Kullanışlılık ön planda

Açılıp tamamen yatak haline gelebilmesi ve alt kısmını baza olarak kullanılabilmesi ile kullanışlılığı ön planda olan gondol oturma grubunda fazla eşyalarınızı depolayabilir ve evinizin daha düzenli bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Birçok kumaş, renk ve genişlik çeşidine sahip olan inegöl mobilya firmaları hakkında ayrıntılı bilgiye internetten ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere sunduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı mobilyalar hakkında görselleri inceleyebilir, istediğiniz ürünün siparişini güvenle verip teslimat işlemlerinin başlamasını da birkaç dakika içerisinde halledebilirsiniz.

İnegöl gondol oturma grubu

Bu yazı 539 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan