İnegöl genç odası takımları

Paylaş
 

İnegöl genç odası takımları

Evlerimizde her ne kadar salonlarımıza önem versek de, tabi ki çocuklarımızın odaları da bir hayli şık ve gösterişli olmalı öyle değil mi? Belki klasik, belki de modern tasarımlardan hoşlanıyor olsanız da, gençlerin bu konuda seçimleri elbette ki daha farklı olacaktır. İşte bu durumda İnegöl genç odası takımları gençlerimize en güzel tasarımları sunarken, aynalı, sürgülü kapaklı ve çekmeceli gardırop seçenekleri ile de desteklerini sunuyor.

Bayan genç odası

Tabi ki genç odası dediğimizde hem bay hem de bayan tasarımları göze çarpacak. Bayanlar için makyajlığı olan İnegöl genç odası, hem boy aynaları hem de makyaj aynaları ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Yatak başlıkları da hem düz hem de desenli olarak seçeneklere sahipken, son yılların oldukça fazla tercih edilen beyaz tonları da seçimler arasında olabiliyor.

Bay genç odası

Yine erkekler de genç odası takımları içerisinde en güzel seçimleri gerçekleştirebilirler. Ahşap tonların en güzel ve modernize edilmiş hali, kullanım kolaylığı şıklık ve konfor özellikleri ile sizlere sunulurken, İnegöl mobilya firmaları oldukça büyük bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ahşap tonlarda, kahve, meşe, gürgen gibi renkler kullanılırken, krem ve bej de renk uyumu sağlayabilmek için aralarda kullanılan tonlardan olmaktadır. Tabi ki İnegöl duvar üniteleri de yatak odalarında kendini gösterirken, ışıklandırma ile gayet gösterişli bir oda haline de getirilebiliyor. Görsellerden konu hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

İnegöl genç odası takımları

Bu yazı 521 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan