İnegöl country yatak odası takımları

Paylaş
 

İnegöl country yatak odası takımları

Son yıllarda mobilya ve yatak odası takımları, en şık ve nadide parçalar olarak sizlere sunulurken, İnegöl country yatak odası takımları da bu ürünlerin arasından seçim yapabileceklerinizden. İnegöl mobilya, sizlere, yıllardır bu ürünler ile hizmet verirken, geniş renk kartelası seçenekleri ile tüm zevke hitap edebilecek şekilde sektörde ismini koruyor. Gayet şık, rahat ve konforlu olan bu yatak odası takımlarında, genel olarak country tarzı ön plana çıkarken, model hakkında bazı bilgiler şunlardır.

Diana Country

Biraz klasik tarzı andıran bir model olurken, beyazın en güzel tonları kombinin güzelliğini ortaya koymuştur. Orta kısmı aynalı kapaklı olan ve yanlarda da ikişer kapaklı hem sağ hem de sol detayı ile gardırop bulundururken, bir boy aynası, makyaj masası, çift komidin, makyajlık gibi parçaları da bulunuyor. Sizlerin İnegöl country yatak odası seçimlerinde iyi bir takım olabilecektir.

History kapaklı

Aslında bu yatak odası takımı da, Diana takımına yakındır. Fakat bu ürün diğerine göre biraz daha modern dokunuşlar ile ortaya koyulmuştur. 5 adet bölmesi olan gardırop, 5 kapaklı tasarımı ile içinde rahat ve geniş bir kullanıma yer vermiştir. Yatak başlığı biraz yüksek tutularak şıklık kazandırılırken, İnegöl mobilya firmaları arasında seçim yapılabilecek bir tasarımdır. Gerekli tüm detaylara görsel öğelerden ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle modeller hakkında daha etkili bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

İnegöl country yatak odası takımları

Bu yazı 734 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan