İnegöl carmen yatak odası

Paylaş
 

İnegöl carmen yatak odası

                İnegöl mobilya olarak, yemek odası, oturma odası, salon takımları ve pek çok yeni tasarıma sahip olan İnegöl carmen yatak odası olarak ürünlerimizi sunmaktayız. Geniş bir renk kartelamız olması ile birlikte, genel olarak neredeyse tüm müşterilerin renk seçimlerinde eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Tabi ki renk seçeneklerinin yanı sıra tasarımlarda göz dolduracak şekilde olup, en nadide parçalarımızı sizlere ulaştırıyoruz.

Carmen yatak odası

                Sizlere bahsettiğimiz Carmen yatak odası, ahşap tonları şıklık ile buluştururken, içinizi ısıtacak bir tasarımı ile karşınızda. Gardıroplarında yine ahşap tonlarının carmen hali uygulanırken, Yatak başlıkları, komidinler, makyaj masaları da bunlar ile bir uyum içerisinde. Tabi ki bu ürünlerde kullanılan kulp tasarımları da oldukça şık ve dikkat çekici olurken, göz yormayan, rahat kullanışlı olması ve tasarım harikası özellikleri ile müşterilerin hizmetinde.

Hem modern hem klasik

Tabi ki İnegöl mobilya firmaları olarak sizlere bu ürünlerin hem modern hem de klasik tasarım halini sunabilmekteyiz. Klasik tasarımlarda daha çok varaklı ayaklar ve ahşap ayaklar tercih edilse de, modern olan tasarımlarda ise, alüminyum görünümlü ayaklar da tercih edilebilmektedir. Genel olarak Carmen tasarımları ile sunulan bu takımlarda, ahşap ayaklar ön planda olurken, alüminyum ya da çelik olan kapak kulpları, en güzel dizaynı ile sizlere eşlik ediyor. Boy aynalarının klasik tasarımı ise çerçevelerinde kendini gösterirken, yine makyaj aynalarında da bu tarz kendini öne çıkaranlar arasında.

İnegöl carmen yatak odası

Bu yazı 523 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan