İnegöl avangard salon takımları 2016

Paylaş
 

İnegöl avangard salon takımları 2016

Avangard kelimesi aslında kendi kimliğini kaybetmeyerek hayal gücünü deneyimlerle genişletmek ya da tarihsel gelişim süreci içerisinde modernizm ile birlikte gelen sanatı günlük hayatla birleştirebilme çabası olarak tanımlanabilir. Hayatımıza hızlı bir giriş yapan avangard mobilyalar modern anlayışın çizgileriyle birlikte klasik mobilyaların sadeleştirilmesiyle ortaya çıkan oldukça dikkat çekici, tüm zevklere hitap eden ve oldukça şık mobilyalardır.

Önceki dönemlerde daha fazla ayrıntı içeren bu ürünler günümüzde sanatsal ufak detayların yer aldığı, hafif, abartıdan uzak oymalar süslemelerle bezenmiş koltuk takımları ile ön plana çıkmıştır. Yatak odalarında, salonlarda, banyolarda kısacası evin her yerinde tercih edilen bu eşsiz mobilyalar klasik görünümlerinin modern çizgilerle birleşmesiyle birlikte oldukça beğeni toplamaktadır.

Klasik Mobilyalara Modern Dokunuşlar

                Klasik mobilyalara yenilikçi bir akım kazandırmakta olan avangard modellerle birlikte oldukça farklı renklerde mobilya tasarımlarına rastlamak mümkün olmaktadır. Özellikle salon takımlarında farklı renklerin birbirleriyle olan uyumları göz önüne alınarak tasarlanan mobilyaların oldukça ilgi gördüğü düşünüldüğünde yenlikçi tasarımlarıyla avangard takımlar çok daha farklı bir yer kazanmaktadır. Sunduğu farklı renk ve desenlerle müşterilerinin zevklerine hitap eden İnegöl avangard salon takımlarıile salonlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Kalite ve Konfor Güvencesi

Pek çok farklı kumaş türünün kullanıldığı bu mobilyalarda modern kumaşlar, Osmanlı desenlerine sahip kumaşlar, kadife kumaşlar ve baskılı kumaşlar en sık kullanılanlar olmakla birlikte tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Altın renklerinin de yer verildiği bu mobilyalarda oldukça zarif desenler kullanılmaktadır. Son dönemlerde beyaz renk kullanımının yoğunlaştığı avangard mobilyalar oldukça konforlu ürünlerdir.İnegöl mobilya firmaları ile evlerinizi süsleyecek olan bu salon takımları kaliteleriyle de sizleri memnun edecektir.

İnegöl avangard salon takımları 2016

Bu yazı 917 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan