Fox Köşe Takımı

Paylaş
 

İnegöl Mobilya Mağazaları tarafından zengin ürün çeşitliliğini koltuklarla ve takımlarla ilginç ve farklı tasarımlarla her gün farklı bir renk katıyor. Görenleri büyüleyecek olan Fox  köşe takımı rengi ve tasarımıyla göz dolduran farklı renkteki kırlentleri ile evinizin rengarenk cıvıl cıvıl renkleriyle sizlerin de evine farklı bir renk katacaktır. Köşe koltuk takımı oturma odalarında yer problemi yaşayanlar için kesinlikle bir numaralı çözüm önerisidir. TV ünitesinin yerleştirdiğimiz taktirde konforlu bir hayatı sizlere sunulmuş olacaktır.

Sizler de farklı bir renk de bir odam olsun diyorsanız yerden yüksek oluşu yeşil renkteki kumaş kaplaması kibar tasarımı sadeliği ve zarafeti gözler önüne sermesi oturma bölümünün süngerlerinin son derece geniş ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması sırt dayama kırlentleri ve minderlerinin ise yumuşak ürünlerden imal edilmiş olması istenildiği anda fermuarlı bölümünden çıkartıp makinede kolaylıkla yıkanabilmesi deforme olmaması renklerinin solmaması sizler için birer avantaj olup ayaklarının yerden yüksek olmasıyla da odanız dar olsa bile sağa sola çekmeden olduğu yerde kolaylıkla altlarını temizleyebilirsiniz.

Kalitenin adresi olan İnegöl Mobilya mağazalarında Fox köşe takımının farklı renklerde de ürün katalogundan seçeceğiniz ürünlerle renklendirebilir. Evinize uyumlu hale getirebilirsiniz. Bizleri takip etmek isterseniz internetten de satışımız bulunmaktadır. Evinizin kolaylığında alışverişinizi yapıp kaliteli ürünleri uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamız tarafından garantilidir.

Bu yazı 409 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan