Çağla Genç Odası Takımı

Paylaş
 

Çağla genç odası takımı üç kapılı gardırop, çekmeceli karyola ve başucu, bir adet komodinden oluşmaktadır. Çocuklarımız için kullanım kolaylığı sunan çalışma masası zarif bir görünüm sunmaktadır. İnegöl mobilya fazla görülmeyen özellik tasarlamıştır. Gardırop içi askılıklarında duyarlı led aydınlatmalar bulunmaktadır. Yüksek ayakları sayesinde temizliğinizi daha da kolay olacaktır.

Kumaş döşemeli karyola takıma şıklık katmıştır. Ayakucu bölümlerinde gizli çekmeceler bulunmaktadır. Ürünlerde birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. Sağlık açısından kanserojen maddeler içermemektedir. Çocuklarımız için oldukça kullanışlı şifonyer bulunmaktadır. İnegöl mobilya odanıza farklı tasarım farklı bir hava katmak için genç odası takımını tasarlamıştır. Karyola içerisine standart olarak 90*200 ebadında yatak kullanılmaktadır. 120*200 ebatlarına uygun karyola sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanmaktadır. Karyola sayınız arttırılabilir. Ürünleri takım halinde veya tek parçalar halinde alabilirsiniz. İlave etmek istediğiniz parçalar eklenebilir. Farklı şekilleri ve estetiğiyle odanızın havasını değiştireceksiniz. Üç kapılı gardırop kullanımıyla ve görünümüyle sıra dışı bir görünüm katarak gençleri ve sizleri memnun edecektir. Şık ve modernliği odanızı büyüleyecektir. Opsiyon ürünler ekletilebilir. Opsiyon ürünler ise; şifonyer ve aynası, çalışma masası, karyola ve başucu 120*200 ebatlarındadır.

Rengiyle ve zarifliğiyle odanıza ideallik kazandırmıştır. Karyola başucu kumaşında değişim yapılabilir. Gardırop ve kitaplık bölümündeki manzara odanızın havasını değiştirecektir. Beyaz inci rengiyle iç açıcılık, ferahlık, huzur verecektir.

Bu yazı 382 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

reklam
mobilyam fabrikadan