İnegöl mobilya firmaları ürün fiyatları
Beyaz yatak odası modelleri
4 Mayıs 2016
inegol34

Beyaz yatak odası modelleri

Beyaz yatak odası modelleri

Son yıllarda mobilya ve yatak odası seçimlerinde beyaz renk oldukça fazla tercih edilirken, bu ürünlerde hem klasik hem de modern tasarımlar kullanıcılarına hizmet ediyor. Eğer ki beyaz yatak odası modelleri hakkında biraz detaya ulaşmak istiyorsanız, country ve history tarzı ile birlikte, Avangarde yatak odaları da en çok tercih edeceklerinizden olabilir.

Avangarde yatak odaları

Bahsettiğimiz bu yatak odası takımları, gayet şık, klasik ve konforlu takımlar arasında bulunuyor. Beyaz tonlar ile birlikte gold tonlar en güzel şekilde kombin edilirken, boy aynalı gardıroplar da ürünlerin kullanışlı olmasını ortaya çıkarıyor. Sizlerde beyaz yatak odası takımları içerisinden avangarde tasarımının yanı sıra, Country tarzı adı altında, samara yatak odası seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Samara

Diğer takımlara göre biraz farklı olsa da, beyaz yine en güzel şekilde bu modele işlenmiştir. Her ne kadar yatak başlıkların da desenler bulunsa da, kullanılan 4 katlı çekmece ve üst katı 3 bölmeli olan bu model, 5 kapaklı bir de gardıroba sahip. Hem rahatlık hem de konforu İnegöl mobilyafirmaları ile bulabilirken, şıklığın ve kullanışlılığın da keyfini bu modeller ile yaşayabilirsiniz.

Klasik ve modern dokunuşlar

Eğer ki hem klasik hem de modern bir takım istiyorsanız, biraz daha karışık tasarımlara göz atmanız gerekmektedir. Yatak başlıklarında klasik görünüm ön planda olurken, dolaplarda olan modern dokunuşlar farklı bir yansıtımı da bir arada olmasını sağlayacaktır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İNEGÖL MOBİLYA FİRMALARI ÜRÜN FİYATLARI.

mobilyam fabrikadan